Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej

Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation

3.1 EUR

Práve je za dobrú cenu Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation čo odoberáme od výrobcu PCB Creation - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 2.96 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Nie je prečo váhať, Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation originálne od labelu PCB Creation - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 2.87 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Fólia sa štruktúrou jašteričej kože. Možno tiež využiť na dekor hadej alebo krokodílej kože.

PVC fólia na vytvorenie povrchového reliéfu či už z čokolády (teplota použitej čokolády max. 17 ° c) alebo na použitie modelovacích hmôt a prenos na povrchy múčnikov. Rozmery fólie - 40x25 cm, materiál PVC.

Po použití umyte vo vode so saponátom a vytrite papierovou utierkou. Nesušte pri zdroji tepla, mohlo by dôjsť k deformácii fólie.

Rozmery 40 x 25 cm - materiál PVC, cena za jeden kus

Umelohmotná štrukturálna fólia z PVC na tvorbu povrchového reliéfu z čokolády.

Čokoládu rozotrieme na fóliu pomocou vyosenej stierky. Potom ju necháme tuhnúť na teplotu cca 17 ° C (čokoláda je ešte mäkká, ale nesteká). Potom možno vyrezávať či vykrajovať rôzne tvary alebo fóliu pritisnúť napr. na bok torty. Vložíme do chladničky a necháme úplne stuhnúť. Zhruba po 15 minútach fóliu odstránime.

Fóliu môžeme použiť aj na štrukturálny povrch poťahovaných tort.

Hmotu rozvaľkajte a ihneď priložte fóliu. Potom žehličkou či valčekom prechádzajte silným tlakom po fólii. Následne fóliu odstráňte a nechajte hmotu chvíľu zavädnúť. Preneste na tortu a už neuhlazujte.

Parametre produktu Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation

  • Názov: Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.87 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej

Odtlačková a štrukturálna fólia dekor Lizard - jašterica (hadej, jašteričej či krokodílej kože) - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky