Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -

2.82 EUR

Špičkový tovar, Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny - originálne od labelu - tento tovar si môžete nechať doručiť v bombastické akcii za 2.7 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nie je prečo váhať, Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny - s osvedčenou značkou - tento produkt predávame vo výhodnej akcii za 2.62 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Štruktúrovaná fólia s dekorom bubliniek na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Plastová podložka je vhodná na tvorenie dekoratívnych povrchov poťahovaných tort. Priložte podložku na poťahovaciu alebo modelovaciu hmotu a prejdite valčekom. Podložku môžete používať obojstranne. Môžete ju použiť aj na dekoratívne prvky z čokolády. Čokoládu nalejte na podložku a nechajte zaschnúť. Opatrne odstráňte z čokolády. Bublinkovú podložku využijete pri príprave imitácie lega na detské farebné torty.

Štruktúrovaná fólia, ktorá vytvára plastický dekoratívny povrch, je vhodná nielen na prípravu praliniek, Parametre produktu Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -

  • Názov: Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Bubliny -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky