Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

2.87 EUR

Akostný Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation s preslávenou značkou PCB Creation - tento artikel čaká na vás v sezónne zľave za 2.87 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Veľmi žiadaný produkt, Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation populárneho výrobcu PCB Creation - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 2.87 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Štruktúrovaná fólia s dekorom rozviatej trávy na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia so vzorom rozviatej trávy vám umožní výrobu originálneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrovanú fóliu môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávejte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Rozmer fólie: 40 x 25 cm

Veľkosť dekoru: 2 mm

Parametre produktu Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

  • Názov: Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky