Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

2.77 EUR

Najpredávanejšie Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation od obľúbeného výrobcu PCB Creation - tento produkt obchodujeme vo výhodnej akcii za 2.77 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

V zľave je Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation od originálneho výrobcu PCB Creation - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 2.77 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Štruktúrovaná fólia s dekorom rozviatej trávy na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia so vzorom rozviatej trávy vám umožní výrobu originálneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrovanú fóliu môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávejte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Rozmer fólie: 40 x 25 cm

Veľkosť dekoru: 2 mm

Parametre produktu Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

  • Názov: Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.77 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor tráva - Falaments - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky