Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME

3.32 EUR

Urobte si radosť: Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME od známej značky PME - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 3.15 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 5060281182616
Do obchodu

Popis

PME

Váš obľúbený tovar, Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME od kvalitného výrobcu PME - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 3.06 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Štruktúrovaná fólia s dekorom veľkých štvorcov na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia vám umožní výrobu dekoratívneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrované fólie môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávajte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Odtlačková podložka so štvorcovým vzorom.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Veľkosť štvorca: 3,5cm x 3,5cm
  • Použitie: hmotu zmieste a rozvaľkajte na rovnomernú hrúbku na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžeme použiť lesk v spreji.

Parametre produktu Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME

  • Názov: Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME
  • EAN: 5060281182616
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.06 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME

Odtlačková a štruktúrovaná fólia dekor Velké štvorce - Large Square Design - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky