Odtlačková podložka Kamenný múr -

Odtlačková podložka Kamenný múr -

17.69 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Odtlačková podložka Kamenný múr - s trendy značkou - tento tovar si môžete objednať za perfektnú cenu 16.83 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

No tak toto je gól: Odtlačková podložka Kamenný múr - s osvedčenou značkou - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo výhodnej akcii za 16.33 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Štrukturovaná fólia s dekorom kamenného múra na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Veľkosť 20x40cm. Slúži k vyvaľkanie a otlačeniu fondánu alebo marcipánu.

Štruktúrovanú fóliu využijete pri tvorbe imitácie kamenného ostenia, kamenných chodníčkov i pustej  krajiny. Hmotu vyvaľkajte na podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačte na povrch hmoty. Môžete si pomôcť valčekom. Pre dofarbenie muriva použite tekuté alebolové farby. Povrchu môžete dodať lesk alebo tieň nanesením prachových farieb.

Veľkosť 20x40cm. Slúži na vyvaľkanie a odtlačenie fondánu či marcipánu.

Parametre produktu Odtlačková podložka Kamenný múr -

  • Názov: Odtlačková podložka Kamenný múr -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 16.33 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Odtlačková podložka Kamenný múr -

Odtlačková podložka Kamenný múr -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky