Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust

5.85 EUR

Obľúbený produkt Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust obľúbenej značky Rainbow Dust - tento tovar si môžete kúpiť s výnimočnou zľavou za 5.8 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 5060475070446
Do obchodu

Popis

Rainbow Dust

Unikátny Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust od výrobcu Rainbow Dust - tento tovar si môžete nechať doručiť v perfektnej akcii za 5.8 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Oranžová gelová profesionální koncentrovaná barva v tubě na barvení veškerých cukrářských surovin.

Sytě oranžová gelová profesionální koncentrovaná barva v tubě na barvení veškerých cukrářských surovin - potahovací, modelovací hmoty, máslové krémy, bílkové (královské) glazury, isomalty, šlehačkové pěny apod. Složení barev je vhodné i pro vegetariány a bezlepkovou dietu. Doporučené dávkování 3 g barvy  na 1 kg hmoty. 

Koncentrované barvy ProGel® od Rainbow Dust Colours jsou novým standardem pro barvení potravin. Vysoce koncentrovaná barva, která vyžaduje pro barvení jen to nejmenší množství přípravku. S ProGel®dosáhnete, že vaše výtvory získají bohatou barvu, což znamená, že barva vydrží dlouhou, dlouhou dobu! Jednoduše přidejte malé množství barvy do vaší cukrovinky, marcipánu, krému a jen sledujte, jak se změní na požadovanou barvu, jak se mísí.

ProGel® oranžová přísady: glycerin, dioxid křemičitý, propylenglykol, barvy: E110 a E124

Hmotnost: 25 g

Parametre produktu Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust

  • Názov: Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust
  • EAN: 5060475070446
  • Výrobca: Rainbow Dust
  • Cena: 5.8 EUR
  • Farba: Oranžová
  • Krajina pôvodu: Velká Británie
Pozrite si všetky produkty značky

Orange ProGel - profesionální potravinářská gelová barva v tubě (oranžová) - Rainbow Dust

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky