Organizér - Box na pomôcky

Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje -

6.76 EUR

Kvalitný Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje - od známeho výrobcu - tento produkt dodávame výhodne za 6.75 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje - od top výrobcu - tento hit môžete zohnať v neopakovateľnej akcii za 6.55 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Praktický plastový priehľadný box na prehľadné uloženie cukrárskych pomôcok a  nástrojov na modelovanie tort.

Box je vhodný na prehľadné ukladanie cukrárskych pomôcok na výrobu tort. Modelovacie kostice, farby, štetce, vypichovátka a ďalšie pomôcky zostanú pohromade. Jednotlivé organizéry označte štítkami pre ľahkú orientáciu v ukladaných pomôckach, ktoré možno triediť podľa spôsobu použitia.

Úložný box s uchom na pevný klip je vnútri rozdelený do piatich sekcií. Uložte si nástroje na modelovanie tort, štetce a radielka bezpečne mimo dosahu všetečných malých ručičiek. Box je vyrobený z plastu, a Parametre produktu Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje -

  • Názov: Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 6.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Organizér - Box na pomôcky

Organizér - Box na pomôcky, štetce a nástroje -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky