Ošatka okrúhla Šumavák (0

Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) -

14.29 EUR

V zľave je Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) - so známou značkou - tento hit ľahko nájdete po zľave za 13.2 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Urobte si radosť: Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) - od producenta - tento artikel pořizujte takmer zadarmo za 13.2 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Okrúhla ošatka z pedigu na chrumkavý guľatý peceň chleba. Ručná výroba. Priemer 21 cm, výška 7 cm. Orientačná váha chleba 0,75 kg.

PEDIGOVÁ OŠATKA ŠUMAVÁK   

  • Priemer: 21 cm (spodok chleba), 13 cm (vrchná časť chleba)
  • Výška: 7 cm

Pedigová ošatka je ručne zbíjaná, slúži len na kysnutie chlebového cesta a nepatrí do rúry. Vhodná na kysnutie cca trištvrťkilový chleba. Orientačné množstvo múky je 350 g (nami udávané veľkosti chleba sú v upečenom stave, múky treba vždy cca polovicu). V každom prípade je však potrebné vopred kapacitu vašej ošatky vyskúšať, pretože jednak každá ošatka je unikanym ručne vyrobeným kusom, a predovšetkým, každý chlieb aj múka kysne inak. Takisto je rozdiel medzi chlebom s droždím či kváskovým chlebom. Pečenie chleba je krásna činnosť, nikto vám však nezaručí, že hneď váš prvý chlebík bude ten najdokonalejší, aj keď by sme vám to zo srdca priali. Jednoducho to chce vyskúšať ...

Ako sa s pracuje s ošatkou na chlieb?

Zbíjaná ošatka je vyrobená z prírodného materiálu, môže sa teda stať, že medzery medzi jednotlivými prútmi budú nerovnomerné, to však nie je žiadna vada, naopak, každá ošatka je originál a vtlačí tak vášmu chlebe neopakovateľný raster a typický vzor. Pred použitím košíček vysypte múkou, aby sa dostala do všetkých škár. Pripravte sa na to, že zo škár môže múka prepadávať, preto košíček vysypávajte napríklad na plechu, doske alebo v dreze, aby ste si zbytočne nezašpinili múkou pracovný priestor.

Vložte cesto do ošatky a nechajte vykysnúť. Pred pečením chlieb opatrne vyklopte a narežete, aby došlo k "riadenému" prasknutiu práve tam, kde chcete. Košíček neumývajte, aby vám neplesnivel. Stačí oprášiť a otriasť.

 

Parametre produktu Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) -

  • Názov: Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 13.2 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Ošatka okrúhla Šumavák (0

Ošatka okrúhla Šumavák (0,75 kg) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky