Ošatka oválna 32 cm - ORION

Ošatka oválna 32 cm - ORION

12.2 EUR

Obľúbený produkt Ošatka oválna 32 cm - ORION s pečaťou kvality ORION - tento hit môžete získať za bombastickú cenu 11.58 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8592381128937
Do obchodu

Popis

ORION

Vaše možnosti obohacujúce Ošatka oválna 32 cm - ORION od top výrobcu ORION - tento hit zoženiete s výnimočnou zľavou za 11.58 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Oválna pedigová ošatka na kysnutie chleba.

Ošatka je vhodná na kysnutie zarobeného cesta na tradičný chlieb, ktorý v ošatke rovnomerne vykysne a natvaruje sa do pravidelného oválneho tvaru. Bochník po vyklopení na plech získa nielen pravidelný tvar, ale aj ľahko zdobený povrch. Pred vložením cesta do ošatky bochník aj formu dôkladne posypte múkou.

Oválna ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta, uskladnenie chleba, servírovanie pečiva, Parametre produktu Ošatka oválna 32 cm - ORION

  • Názov: Ošatka oválna 32 cm - ORION
  • EAN: 8592381128937
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 11.58 EUR
  • Tvar ošatek: Oválná ošatka
  • Zboží vhodné k použití: nevhodné do myčky nádobí
Pozrite si všetky produkty značky
Ošatka oválna 32 cm - ORION

Ošatka oválna 32 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky