Ošatka oválna Křupák (1 kg) -

Ošatka oválna Křupák (1 kg) -

18.17 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Ošatka oválna Křupák (1 kg) - od - tento artikel odporúčame takmer zadarmo za 17.69 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Poctivý výrobok, Ošatka oválna Křupák (1 kg) - od obľúbeného výrobcu - tento artikel nakupujte po zlacnenie za 17.69 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Ošatka na kysnutie chleba z pedigu na voňavý domáci chlieb. Ručná výroba. Dĺžka cca 30,5 cm, šírka 14 cm. Orientačná váha chleba 1 kg.

PEDIGOVÁ OŠATKA KŘUPÁK

  • Dĺžka: 30,5 cm (spodok chleba), 26 cm (vrchná časť chleba)
  • Šírka: 14 cm (spodok chleba), 7,5 cm (vrchná časť chleba)
  • Výška: 7 cm

Táto veľká pedigová ošatka je ručne zbíjaná, slúži iba na kysnutie chlebového cesta a nepatrí do rúry. Vhodná na kysnutie cca kilového chleba. Orientačné množstvo múky je 500 - 550 g (nami udávané veľkosti chleba sú v upečenom stave, múky treba vždy cca polovicu). V každom prípade je však potrebné vopred kapacitu vašej ošatky vyskúšať, pretože jednak každá ošatka je unikátnym ručne vyrobeným kusom, a predovšetkým, každý chlieb aj múka kysne inak. Takisto je rozdiel medzi chlebom s droždím či kváskovým chlebom. Pečenie chleba je krásna činnosť, nikto vám však nezaručí, že hneď váš prvý chlebík bude ten najdokonalejší, aj keď by sme vám to zo srdca priali. Jednoducho to treba  vyskúšať ...

Ako sa s pracuje s ošatkou na chlieb?

Zbíjaná ošatka je vyrobená z prírodného materiálu, môže sa teda stať, že medzery medzi jednotlivými prútmi budú nerovnomerné, to však nie je žiadna vada, naopak, každá ošatka je originál a vtlačí tak vášmu chlebe neopakovateľný raster a typický vzor. Pred použitím košíček vysypte múkou, aby sa dostala do všetkých škár. Pripravte sa na to, že zo škár môže múka prepadávať, preto košíček vysypávajte napríklad na plechu, doske alebo v dreze, aby ste si zbytočne nezašpinili múkou pracovný priestor.

Vložte cesto do ošatky a nechajte vykysnúť. Pred pečením chlieb opatrne vyklopte a narežete, aby došlo k "riadenému" prasknutiu práve tam, kde chcete. Košíček neumývajte, aby vám neplesnivel. Stačí oprášiť a otriasť.

Parametre produktu Ošatka oválna Křupák (1 kg) -

  • Názov: Ošatka oválna Křupák (1 kg) -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 17.69 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Ošatka oválna Křupák (1 kg) -

Ošatka oválna Křupák (1 kg) -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky