Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION

Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION

8.78 EUR

Spokojnosť prinášajúci Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION od obľúbenej spoločnosti ORION - tento produkt posielame v sezónne zľave za 8.78 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8592381055066
Do obchodu

Popis

ORION

V akcii je Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION s akostnou značkou ORION - tento artikel je v túto chvíľu pri práve prebiehajúcej akcii za 8.78 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Brousek s karbonovým a keramickým kotoučem je určen pro broušení tupých nožů a následné dobrušování. K ostření slouží karbonový brousek, kterým stačí nůž ostřit cca jednou za 6 měsíců, keramický brousek používejte k dobrušování 1 x týdně. Určeno pro kovové a keramické nože.Délka: 19 cm.Materiál: kov/plast, karbon/keramika. Brousek s karbonovým a keramickým kotoučem je určen pro broušení tupých nožů a následné dobrušování. K ostření slouží karbonový brousek, kterým stačí nůž ostřit cca jednou za 6 měsíců, keramický brousek používejte k dobrušování 1 x týdně. Určeno pro kovové a keramické nože.Délka: 19 cm.Materiál: kov/plast, karbon/keramika.

Parametre produktu Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION

  • Názov: Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION
  • EAN: 8592381055066
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 8.78 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION

Ostřič nožů ker./UH SNAKE - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky