Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME

Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME

3.05 EUR

Špičkový tovar, Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME od top výrobcu PME - tento produkt predávame s extra zľavou za 2.96 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 5060281182623
Do obchodu

Popis

PME

Veľmi žiadaný produkt, Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME obľúbenej značky PME - tento hit nájdete v bombastické akcii za 2.87 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Štrukturovaná fólia s dekorom malých štvorcov na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia vám umožní výrobu dekoratívneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrované fólie môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávejte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Otláčacia podložka so štvorcovým vzorom.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Veľkosť štvorca: 2,5cm x 2,5cm
  • Použitie: hmotu zmieste a rozvaľkajte na rovnomernú hrúbku na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžeme použiť lesk v spreji.

Parametre produktu Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME

  • Názov: Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME
  • EAN: 5060281182623
  • Výrobca: PME
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME

Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Malý štvorec - Small Square Design - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky