Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME

Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME

2.9 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME s trendy značkou PME - tento tovar si môžete kúpiť pri časovo obmedzenej akcii za 2.96 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

V akcii je len tu Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME od producenta PME - tento tovar si môžete nechať poslať za vynikajúcu cenu 2.87 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Urobte si radosť..

Štrukturovaná fólia s dekorom tehlovej steny na vytvorenie plastického dekoratívneho povrchu.

S plastovou podložkou môžete tvoriť imitáciu muriva na poťahovaných tortách aj na dekoráciách na slávnostné torty.

Na otláčanie sa hodia všetky hladké poťahovacie a modelovacej hmoty. Hmotu vyvaľkajte na podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačte na povrch hmôt. Môžete si pomôcť valčekom. Pre dokonalý efekt použite na farbenie tekuté alebo gélové farby. Pre dotieňovanie a tvorenie lesklých plôch použite púdrové farby, ktoré pomocou štetca nanesiete na vlažnú hmotu.

Fóliu môžete použiť aj na čokoládové štruktúry muriva. Cez podložku prelejte čokoládu a nechajte stvrdnúť. Opatrne odstráňte.

Otlačacia podložka s tehlovým vzorom.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Výška tehličiek 1cm, dĺžka rôzna
  • Použitie: hmotu hnetieme, rozvaľkáme na rovnomernú hrúbku, na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžete použiť lesk v spreji.

   

Parametre produktu Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME

  • Názov: Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME

Otláčacia a štrukturálna fólia dekor Tehlová stena - Brick Design - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky