Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation

2.9 EUR

Urobte si radosť: Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation čo berieme od značky PCB Creation - tento produkt posielame v neopakovateľnej akcii za 2.7 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Prvotriedný Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation od kvalitnej značky PCB Creation - tento hit zoženiete po zlacnenie za 2.62 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Štruktúrovaná fólia s vzorom krokodílej kože, vďaka ktorej vytvoríte z modelovacích hmôt dokonalé imitácie kabeliek, peňaženiek a ďalších módnych doplnkov.

Štruktúrovaná fólia s vzorom krokodílej kože vám umožní výrobu originálneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými pokryjete slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovaciu hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty je možné tvoriť niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Krokodílí vzor sa hodí na tvorbu detailných dekorácií na torty. Otlačenú hmotu môžete použiť na výrobu imitácie kabeliek, peňaženiek a ďalších módnych doplnkov. Na tieto účely môžete ďalej použiť tekuté farby na farbenie týchto predmetov. Pre vytieňovanie záhybov môžete použiť tmavé púdrové farby.

Štruktúrovanú fóliu môžete použiť na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávajte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Rozmer fólie: 40 x 25 cm

Veľkosť dekoru: cca 0,6 cm

Parametre produktu Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation

  • Názov: Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.62 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Krokodília koža - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky