Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME

2.9 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME od obľúbeného výrobcu PME - tento produkt doručujeme s extra zľavou za 2.96 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 5060281186379
Do obchodu

Popis

PME

Akostný Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME od producenta PME - tento hit získate s výnimočnou zľavou za 2.87 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Štruktúrovaná fólia s dekorom roládky na vytváranie plastického dekoratívneho povrchu.

Štruktúrovaná fólia vám umožní výrobu dekoratívneho zdobenia na poťahovacích hmotách, ktorými ozdobíte slávnostné torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Poťahovaciu alebo modelovacie hmotu vyvaľkáme na rovnej podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačíme na povrch hmoty. Môžeme si pomôcť valčekom. Z hmoty môžeme tvoriť len niektoré dekoratívne časti na torty, ako sú stuhy, mašle a rôzne ornamenty.

Štruktúrované fólie môžete použiť aj na výrobu čokoládových dekorácií. Na podložku rozotrite rozpustenú čokoládu, nechajte stvrdnúť a opatrne odstráňte. Pre ľahšie oddelenie čokolády od povrchu môžete fóliu veľmi jemne nastriekať olejom v spreji. Z dekoratívneho čokoládového plátu vyrezávajte alebo vykrajujte rôzne tvary, ktorými ozdobíte mini dezerty, torty, rolády a ďalšie rezy. Na docielenie luxusného vzhľadu použite farbené spreje.

Otláčacia podložka so vzorom špirálky.

  • Veľkosť podložky je 150 x 305 mm
  • Veľkosť štvorca: 2,5cm x 2,5cm
  • Použitie: hmotu zmieste a rozvaľkajte na rovnomernú hrúbku na povrchu ľahko posypanú práškovým cukrom. Vyberte si požadovanú stranu dizajnu a položte na vyvaľkanú hmotu. Otláčaciu podložku pevne vtlačte do hmoty a skontrolujte, či forma je všade rovnako vtlačená. Odstráňte podložku z hmoty a odhaľte dizajn. Pre zvýraznenie môžeme použiť lesk v spreji.

Parametre produktu Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME

  • Názov: Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME
  • EAN: 5060281186379
  • Výrobca: PME
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor Roládka - Swirl Design - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky