Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation

3.05 EUR

Kvalitný Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation s pečaťou kvality PCB Creation - tento hit zaobstaráte za takmer veľkoobchodnú cenu 2.96 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

Exkluzívny Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation čo berieme od značky PCB Creation - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 2.87 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Štruktúrovaná fólia s dekorom štvorca na vytvorenie plastického dekoratívneho povrchu.

Vďaka drobným kockám vyrazeným na podložke môžete vytvárať strechy domčekov a ďalšie efekty na poťahovacie a modelovacie hmoty. Tie môžete ďalej dofarbovať tekutými a gélovými farbami. Pre vytvorenie tieňových alebo lesklých efektov použite prachové farby.

Hmotu vyvaľkajte na podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačte na povrch. Môžete si pomôcť valčekom. Štvorcové obrazce môžete použiť aj na tvorbu čokoládových ozdôb. Podložku prelejte čokoládou, rovnomerne rozotrite a nechajte stvrdnúť. Čokoládu opatrne zložte a pomocou formičiek s ostrou hranou alebo nožom vykrajujte požadované tvary. Lepšie sa vám bude pracovať s nahriatymi čepeľami. Čokoládové ozdoby môžete prestriekať napríklad bronzovým sprejom, ktorý dodá ozdobám luxusný vzhľad.

Štruktúrovaná fólia ktorá vytvára plastický dekoratívny povrch, je vhodná nielen na prípravu praliniek, ale aj na vzorovanie mandľového cesta a poťahovacích hmôt.

Rozmer fólie: 40 x 25 cm

Veľkosť dekoru: 2 x 2 cm

Parametre produktu Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation

  • Názov: Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation

Otláčacia a štruktúrovaná fólia dekor štvorec - Tressé - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky