Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation

Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation

2.9 EUR

Veľmi žiadaný produkt, Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation od známej značky PCB Creation - tento tovar si môžete nechať doručiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 2.96 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PCB Creation

No a toto chcete: Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation od PCB Creation - tento tovar si môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 2.87 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Štruktúrovaná fólia s dekorom kvetov z kašmíru na vytvorenie plastického dekoratívneho povrchu.

Vďaka drobným motívom vyrazeným na podložke môžete vytvárať rôzne ornamenty na poťahovacie a modelovacie hmoty. Tie môžete ďalej dofarbovať tekutými a gélovými farbami. Pre vytvorenie tieňových alebo lesklých efektov použite prachové farby.

Hmotu vyvaľkajte na podložke posypanej práškovým cukrom a štruktúrovanú fóliu pritlačte na povrch. Môžete si pomôcť valčekom.

Fóliu môžete použiť aj na tvorbu čokoládových ozdôb. Podložku prelejte čokoládou, rovnomerne rozotrite a nechajte stvrdnúť. Čokoládu opatrne zložte a pomocou formičiek s ostrou hranou alebo nožom vykrajujte požadované tvary. Lepšie sa vám bude pracovať s nahriatymi čepeľami. Čokoládové ozdoby môžete prestriekať napríklad bronzovým sprejom, ktorý dodá ozdobám luxusný vzhľad.

Štruktúrovaná fólia ktorá vytvára plastický dekoratívny povrch, je vhodná nielen na prípravu praliniek, ale aj na vzorovanie mandľového cesta a poťahovacích hmôt.

Rozmer fólie: 40 x 25 cm

Veľkosť dekoru: 2 x 2 cm

Parametre produktu Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation

  • Názov: Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation
  • EAN:
  • Výrobca: PCB Creation
  • Cena: 2.87 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation

Otláčacia štruktúrovaná fólia Kvety s kašmírom Floral - PCB Creation

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky