Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM

Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM

8.7 EUR

Nie je prečo váhať, Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM od originálneho výrobcu FMM - tento tovar si môžete nechať dodať s VIP zľavou pre každého za 8.88 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FMM

Hit poslednej doby, Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM od obľúbenej značky FMM - tento tovar si môžete objednať v sezónne zľave za 8.62 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Silikónové listy na otláčanie na modelovacie alebo poťahovacie hmoty.

Silikónové listy sa hodia na zdobenie tort s prírodnou tematikou, kde potrebujete docieliť detailné žilkovanie na lístočkoch. Na vyvaľkanú modelovaciu alebo poťahovaciu hmotu priložte lístok a pritlačte ho k hmote. Môžete si pomôcť aj valčekom. Na hotové lístočky môžete nanášať gélové a tekuté farby, ktoré rozjasníte, alebo naopak vytieňujete púdrovými farbami. Na lístočky môžete natierať rozpustenú čokoládu. Po zlúpení vzniknú efektné ozdoby, ktoré môžete ešte prestriekať farebným sprejom.<

Parametre produktu Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM

  • Názov: Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM
  • EAN:
  • Výrobca: FMM
  • Cena: 8.62 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM

Otláčacie lístočky na žilkovanie - Veining Mats 1-4 - FMM

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky