Otočný stojan na tortu (servírovací

Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

18.78 EUR

Váš obľúbený produkt, Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa od obľúbenej značky Maramisa - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 18.78 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Váš obľúbený tovar, Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa s pečaťou kvality Maramisa - tento tovar si môžete kúpiť s výnimočnou zľavou za 18.78 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Otočný, drevený stojan pod torty. Vyrobený z masívneho dreva, ručne vyrábaný, s priemerom 39 cm.

Dekorujte, servírujte, zdobte, ukazujte, a hlavne sa z neho radujte. Otočný stojan na torty je vyrobený z poctivého dreva, masívu brezy. Doska je lepená, takže sa nebude krútiť. Osadená ložiskom pre ľahké otáčanie.

Vďaka drevenému otočnému stojanu sa vám bude ľahko pracovať pri poťahovaní tort, uhladzovaní krémov i zdobení. Docielite tak pravidelnejšie tvary a plynulé ťahy pri zdobení trezírovacími vreckami alebo pri kresbách čipiek.

Drevený podstave

Parametre produktu Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

  • Názov: Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 18.78 EUR
  • Materiál: Dřevo
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Otočný stojan na tortu (servírovací

Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky