Otočný stojan na tortu (servírovací

Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

16.15 EUR

V akcii je Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa čo nám vyrába Maramisa - tento tovar si môžete nechať poslať v jedinečnej akcii za 16.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Maramisa

Výnimočný tovar, Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa od známej značky Maramisa - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s výnimočnou zľavou za 16.01 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Otočný, drevený stojan pod torty. Vyrobený z masívneho dreva, ručne vyrábaný, s priemerom 39 cm.

Dekorujte, servírujte, zdobte, ukazujte, a hlavne sa z neho radujte. Otočný stojan na torty je vyrobený z poctivého dreva, masívu brezy. Doska je lepená, takže sa nebude krútiť. Osadená ložiskom pre ľahké otáčanie.

Vďaka drevenému otočnému stojanu sa vám bude ľahko pracovať pri poťahovaní tort, uhladzovaní krémov i zdobení. Docielite tak pravidelnejšie tvary a plynulé ťahy pri zdobení trezírovacími vreckami alebo pri kresbách čipiek.

Drevený podstave

Parametre produktu Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

  • Názov: Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa
  • EAN:
  • Výrobca: Maramisa
  • Cena: 16.01 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otočný stojan na tortu (servírovací

Otočný stojan na tortu (servírovací, na zdobenie) - Maramisa

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky