Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň

Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice -

36.34 EUR

Trendy Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice - od známeho výrobcu - tento hit môžete získať extra výhodne za 36.36 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8014808943966
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice - s akostnou značkou - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v perfektnej akcii za 35.29 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Štýlová, otočná, servírovacia doska z prírodnej bridlice s protišmykovým podstavcom s vynikajúcou akumulačnou schopnosťou udržiavať chladnú teplotu povrchu.

Štýlová, otočná, servírovacia doska z prírodnej bridlice s protišmykovým podstavcom, vhodná predovšetkým na vychladené výrobky (sushi, syry a iné). Doska má vynikajúcu akumulačnú schopnosť udržiavať chladnú teplotu povrchu. Bridlica je pokrytá špeciálnym prípravkom, ktorý odpudzuje oleje a kvapaliny. Hrany a okraje sú zbrúsené do tvaru tak, aby zvýraznili prírodnú a typickú štruktúru materiálu.

Výrobok nie je určený na umývanie v umývačke riadu.

Rozmery: priemer: 32 cm, výška 2,5cmParametre produktu Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice -

  • Názov: Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice -
  • EAN: 8014808943966
  • Výrobca:
  • Cena: 35.29 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň

Otočný stojan na zdobenie a servírovanie 32 cm - prírodný kameň, bridlice -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky