Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia

Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia

23.76 EUR

Dnes sme vybrali: Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia od spoločnosti Zeelandia - tento artikel musíte mať v časovej obmedzenej zľave za 22.6 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Vaše možnosti obohacujúce Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia od top výrobcu Zeelandia - tento hit môžete získať v jedinečnej akcii za 21.94 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Malinová náplň obsahujúca vysoký podiel ovocia vhodná na priamu konzumáciu.

Malinová náplň sa výborne hodí do pečených lístkových taštičiek. Vyniká svojou prirodzenou chuťou a vôňou po malinách. Môžete ju pre plnenie pečiva zmiešať s tvarohovou náplňou. Malinový gél môžete pridať do tvarohových náplní pečených i nepečených tort, do želatínových prelivov na torty a dezerty alebo do krémových pohárov so zmrzlinou. Malinová náplň môže byť súčasťou krémov určených na naplnenie tort, rolád i rezov. Malinová príchuť vynikne aj v domácich smotanových zmrzlin

Parametre produktu Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia

  • Názov: Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 21.94 EUR
  • Príchuť (aróma): Malina
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia

Ovocný gel Malinový 6 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky