Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

3.45 EUR

Neodoláte: Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook s osvedčenou značkou Smart Cook - tento artikel pořizujte pri časovo obmedzenej akcii za 3.41 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8595663028147
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Trendy Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od firmy Smart Cook - tento hit môžete získať s extra zľavou za 3.41 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Tvarovač na rozprávkové torty v podobe dvoch veľkostí postavičiek pána perníčkov. Hodí sa aj na vpichovanej klasických medovníčkov ...

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

6 x 3,5 cm
4 x 2,5 cm

Parametre produktu Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028147
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.41 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Pán Perníček 2 ks - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky