Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -

Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -

8.59 EUR

Kvalitný Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka - značky - tento hit môžete zohnať s neuveriteľnou zľavou za 8.51 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8595116766145
Do obchodu

Popis

Diskontný Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka - s pečaťou kvality - tento produkt doručujeme za mimoriadne nízku cenu 8.51 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. No a to sa jednoducho oplatí..

Pánev na volská oka s nepřilnavým povrchem. Volská oka nebo lívanečky připravíte klasicky i na minimálním množství tuku. Rukojeť díky materiálu i tvaru skvěle padne do ruky, je opatřena očkem pro možnost zavěšení. Materiál: kov s nepřilnavým povrchem. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Ani při přehřátí nevylučuje žádné toxické výpary, je šetrná k životnímu prostředí a především ke zdravému vaření. Rozměry: průměr 25 cm, výška 3 cm, tl. 1 mm, pr. jedné sekce 8 cm. Pánev na volská oka s nepřilnavým povrchem. Volská oka nebo lívanečky připravíte klasicky i na minimálním množství tuku. Rukojeť díky materiálu i tvaru skvěle padne do ruky, je opatřena očkem pro možnost zavěšení. Materiál: kov s nepřilnavým povrchem. Vhodná na všechny typy spotřebičů včetně indukce. Ani při přehřátí nevylučuje žádné toxické výpary, je šetrná k životnímu prostředí a především ke zdravému vaření. Rozměry: průměr 25 cm, výška 3 cm, tl. 1 mm, pr. jedné sekce 8 cm.

Parametre produktu Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -

  • Názov: Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -
  • EAN: 8595116766145
  • Výrobca:
  • Cena: 8.51 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -

Pánev nepřilnavý povrch 25 cm volská oka -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky