Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka -

30.37 EUR

Diskontný Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka - čo nám vyrába - tento tovar si môžete zakúpiť extra výhodne za 28.84 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 8592381082208
Do obchodu

Popis

Exkluzívny Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka - od známej značky - tento artikel je v túto chvíľu pri likvidácii skladu za neprekonateľných 28.84 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm so sklenenou pokrievkou

Panvica s pokrievkou, uchom a držadlom - pr. 28 cm, v. 6,5 cm. Panvica Diamant prekvapí svojimi jedinečnými úžitkovými vlastnosťami. Jej povrch je spevnený skutočnými diamantovými kryštálmi. Diamantové častice obsiahnuté vo vnútornej vrstve vynikajú skvelou tepelnou vodivosťou (predčí aj také materiály, ako je meď alebo striebro) a zlepšujú varné vlastnosti panvy. Nepriľnavý povrch s minimálnym trecím odporom umožňuje prípravu zdravých a chutných pokrmov s minimom pridaných tukov, bez zásadných výživových strát. Možno použiť ako na opekanie, restovanie, pošírovanie, redukciu štiav, omáčok, tak aj na smaženie či flambovanie, kedy dochádza k rýchlym teplotným výkyvom. Príprava a následne konzumácia jedla sa tak stane skutočným pôžitkom.

Použitím revolučnej výrobnej technológie a zvolenými materiálmi nedochádza k uvoľňovaniu nebezpečných látok (PFOA FREE), znižujú sa tak škodlivé vplyvy na zdravie i životné prostredie. Dokonalá vodivosť eliminuje stratu tepelnej energie, dochádza aj k úspore času. Konštrukcia panvice je prevedená tak, aby nedochádzalo k vzniku horúcich miest, ale teplo bolo rovnomerne rozvedené do celého korpusu a následne k pripravovanému pokrmu. Panvicu možno používať na všetky typy spotrebičov, je vhodná aj do umývačky riadu. Pokrievka s otvorom pre únik pary.

Rozmery: pr. 28 cm, v. 6,5 cm.

Parametre produktu Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka -

  • Názov: Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka -
  • EAN: 8592381082208
  • Výrobca:
  • Cena: 28.84 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Panvica DIAMANT nepriľnavý povrch 28 cm skl. pokrievka -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky