Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION

34.67 EUR

Prvotriedný Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION s trendy značkou ORION - tento produkt kúpite výhodne za 32.96 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8592381132149
Do obchodu

Popis

ORION

Špičkový tovar, Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION s trendy značkou ORION - tento tovar zakúpite v sezónne zľave za 32.96 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Panvica DIAMANT WOK s nepriľnavým povrchom na prípravu číny.

Panvica Diamant prekvapí svojimi jedinečnými úžitkovými vlastnosťami. Jej povrch je spevnený skutočnými diamantovými kryštálmi. Diamantové častice obsiahnuté vo vnútornej vrstve vynikajú skvelou tepelnou vodivosťou (predčí aj také materiály, ako je meď alebo striebro) a zlepšujú varné vlastnosti panvice.

Materiál: vysoko kvalitná zliatina hliníka s prvotriednym nepriľnavým povrchom s obsahom diamantových častíc, plast. Nepriľnavý povrch s minimálnym trecím odporom umožňuje prípravu zdravých a chutných pokrmov s minimom pridaných tukov, bez zásadných výživových strát. Možno použiť ako na opekanie, restovanie, pošírovanie, redukciu štiav, omáčok, tak aj na smaženie či flambovanie, kedy dochádza k rýchlym teplotným výkyvom. Príprava a následne konzumácia jedla sa tak stane skutočným pôžitkom.

Použitím revolučnej výrobnej technológie a zvolenými materiálmi nedochádza k uvoľňovaniu nebezpečných látok (PFOA FREE), znižujú sa tak škodlivé vplyvy na zdravie i životné prostredie. Dokonalá vodiv

Parametre produktu Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION

  • Názov: Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION
  • EAN: 8592381132149
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 32.96 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Panvica DIAMANT WOK nepriľnavý povrch 30 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky