Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION

30.37 EUR

Tradičný bestseller, Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION od populárnej značky ORION - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 28.84 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 8592381121723
Do obchodu

Popis

ORION

Radosť prinášajúci Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION od výrobcu ORION - tento produkt obchodujeme v úžasnej akcii za 28.84 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Panvica STONER s nepriľnavým hrubým povrchom a priemerom 24 cm.

Panvica STONER Vás prekvapí svojimi jedinečnými úžitkovými vlastnosťami. Jej hrubý povrch je ideálny na  prípravu steakov i iných dobrôt. Olej alebo výpek sa totiž vďaka zvrásnenému povrchu s charakterom hrubého nelešteného kameňa lepšie dostane pod pripravované potraviny, suroviny sa rovnomerne prepečú a nepripália sa.

Materiál: vysoko kvalitná zliatina hliníka s prvotriednym hrubým nepriľnavým povrchom s charakterom hrubého nelešteného kameňa, nerez, silikón. Nepriľnavý povrch umožňuje prípravu zdravých a chutných pokrmov s minimom pridaných tukov, bez zásadných výživových strát. Možno použiť na opekanie, restovanie, pošírovanie, redukciu štiav, omáčok, ale aj na smaženie či flambovanie, kedy dochádza k rýchlym teplotným výkyvom. Príprava a následne konzumácia jedla sa tak stane skutočným pôžitkom. Použitím revolučnej výrobnej technológie a zvolenými materiálmi nedochádza k uvoľňovaniu nebezpečných látok (PFOA FREE), znižujú sa tak škodlivé vplyvy na zdravie i životné prostredie. Dokonalá vodivosť eliminuje stratu tepelnej energie, dochádza tiež k úspore času. Konštrukcia panvice je postavená tak, aby nedochádzalo k vzniku horúcich miest, ale teplo bolo rovnomerne rozvedené do celého korpusu a následne k pripravovanému pokrmu.

Panvicu možno používať na všetky typy spotrebičov, je vhodná aj do umývačky riadu. Vhodná je aj do rúry - rukoväť znesie teploty až do 200 ° C.

Rozmery: pr. 24 cm, v. 4,5 cm.

Parametre produktu Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION

  • Názov: Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION
  • EAN: 8592381121723
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 28.84 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Panvica STONER nepriľnavý hrubý povrch 24 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky