Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol

Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan

2.17 EUR

Kvalitný Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan od známej značky GoDan - tento hit zaobstaráte po zľave za 2.09 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 5201184906545
Do obchodu

Popis

GoDan

No a toto chcete: Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan od spoločnosti GoDan - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 2.09 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Papierové kelímky s motívom z obľúbeného seriálu Tlapková patrola využijete na výzdobu narodeninovej párty vášho dieťaťa. Párty tégliky samozrejme neslúži len na dekoráciu, ale hlavne k občerstvenia oslavenkce a jeho hostí. Párty kelímky majú obsah 200 ml a balenie obsahuje 8 ks

Papierové kelímky s motívom z obľúbeného seriálu Tlapková patrola využijete na výzdobu narodeninovej párty vášho dieťaťa. Párty tégliky samozrejme neslúži len na dekoráciu, ale hlavne k občerstvenia oslavenkce a jeho hostí. Párty kelímky majú obsah 200 ml a balenie obsahuje 8 ks.

Parametre produktu Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan

  • Názov: Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan
  • EAN: 5201184906545
  • Výrobca: GoDan
  • Cena: 2.09 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol

Papierové kelímky Tlapková patrola - Paw patrol, 200 ml, 8 ks - GoDan

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky