Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -

Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -

2.2 EUR

No a toto chcete: Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks - od - tento artikel pořizujte v úžasnej akcii za 2.21 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks - čo odoberáme od výrobcu - tento artikel musíte mať extra výhodne za 2.21 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Pergamenový košíček na pečenie. Okrúhly hnedý košíček na minidezerty a cukríky s rozmerom 25x18 mm. V balení 100 ks.

Farebné papierové košíčky na dezerty, pralinky a cukríky sú vhodné na servírovanie na oslavy pre deti i dospelých. Môžete ich použiť na pečenie drobných muffinov a cupcakes.

Papierové košíčky vložte do pripravených formičiek na bábovky. Plňte najlepšie trenými cestom, asi 1-2 cm pod okraj. Po upečení môžete cupcakes zdobiť krémom, polevou alebo poťahovať poťahovacími hmotami. Muffiny a cupcakes môžete originálne servírovať na niekoľko poschodový etažér. Tento múčnik sa hodí na rôzne narodeninové, slávnostné i bežné oslavy, kde môžu byť doplnkom ku slávnostnej torte, alebo ju môžu rovno nahradiť. Cupcakes by nemali chýbať na bohatých candy baroch. Košíčky môžete použiť aj na ukladanie hotových dezertov, ako sú nepečené zemiaky, kokosové guľky a ďalšie drobné dezerty. Tiež ich môžete vyliať čokoládou, naplniť krémom a ozdobiť podľa vašej fantázie.

V balení je 100 ks hnedých papierových košíčkov. Vhodné aj na pečenie, keďže nevlhnúci pergamenový papier drží dobre tvar.

Parametre produktu Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -

  • Názov: Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 2.21 EUR
  • Materiál: Papír
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -

Papierové košíčky 25 x 18 mm hnedé - 100 ks -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky