Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters

Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters

8.44 EUR

Výnimočný tovar, Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters so známou značkou Patchwork Cutters - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 8.62 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

SKU: 5060325301744
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Produkt osvedčený zákazníkmi, Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters čo odoberáme od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel musíte mať vo zľavové akciu za 8.37 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Plastový vypichovač v tvare latkovej mriežky

Plastový vypichovač na modelovaciu hmotu. Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, či už sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod. Odporúčame hmotu zmiešať s Tylo práškom.

Patchwork vám umožňuje krásne tvarovať 3D dekorácie na torty. Ak použijete patchwork vo viacerých vrstvách, získate nezameniteľný originálny vzor.

Veľkosť: cca. 12,5 x 8,5 cm.

Návod na použitieParametre produktu Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325301744
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 8.37 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters

Patchwork Trellis (látková mriežka) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky