Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters

7.65 EUR

Limitovaná edícia produktu Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters značky Patchwork Cutters - tento artikel odporúčame v časovej obmedzenej zľave za 7.27 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Veľmi obľúbený produkt Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters od firmy Patchwork Cutters - tento produkt máte za pár kliknutí v akcii za 7.06 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Plastový vykrajovač v tvare jesenných kvetov.

Vzorom listov a plodov môžete zdobiť torty s tematikou práve prebiehajúceho ročného obdobia. Vzory môžete vykrajovať do poťahovacích a modelovacích hmôt. Obtlačený vzor ďalej vykresľujte tekutými alebo gélovými farbami. Na lepšie pripevnenie na povrch poťahovanej torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vykrajovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkovéá cestá, cukrpasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitieParametre produktu Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 7.06 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovač Autumn (Jeseň) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky