Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters

5.79 EUR

V akcii je len tu Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters od kvalitnej značky Patchwork Cutters - tento tovar si môžete zaobstarať po zľave za 5.58 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Jasný hit, Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 5.42 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Plastový vykrajovač v tvare letných kvietkov.

Kvetinovým vzorom môžete zdobiť torty s tematikou práve prebiehajúceho ročného obdobia. Vzory môžete vykrajovať do poťahovacích a modelovacích hmôt. Otlačený vzor ďalej vykresľujte tekutými alebo gélovými farbami. Na pripevnenie na povrch poťahovanej torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkové cestá, cukrpasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitieParametre produktu Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 5.42 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovač Summer (Leto) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky