Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters

8.07 EUR

Výnimočný tovar, Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters od kvalitnej značky Patchwork Cutters - tento hit zaobstaráte za výhodnú cenu 7.72 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Dnes je tu pre vás Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters od top značky Patchwork Cutters - tento produkt dodávame v úžasnej akcii za 7.49 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Sada vykrajovačiek obsahuje 3 sloníky, ktorými môžete ozdobiť veselé detské torty pre chlapcov i dievčatá.

Postavičky slona sa hodia aj na torty sa zvieracou tematikou alebo na torty pre dospelých, ktoré rozveselíte slonmi pre šťastie. Na zdobenie detských tort môžete ku slonom pridať ozdoby ako napr. lopty, kvety, balóniky, lietajúci balón, slniečko, slnečník a ďalšie.

Na farbenie môžete použiť gélové alebo tekuté farby. Na tieňovanie alebo dodanie odleskov použite prachové farby. Jemné detaily ľahko dokreslíte jedlými fixkami. Slony na tortu najlepšie pripevníte  jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou.

Parametre produktu Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 7.49 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovačka Slony - Elephants - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky