Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters

5.33 EUR

Kvalitný Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel pořizujte extra výhodne za 5.06 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom..

SKU: 5060325300068
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

No a toto chcete: Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters obľúbenej značky Patchwork Cutters - tento tovar si môžete objednať s neuveriteľnou zľavou za 4.91 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Plastový vypichovač v tvare kvietka.

Plastovým vypichovačom môžete do modelovacích a poťahovacích hmôt vytláčať elegantné ozdobné tvary kvetov. Tento motív sa hodí na slávnostné torty doplnené ďalšími dekoráciami, ako sú živé a modelované kvety, perly, mašle a stuhy, imitácie drahých kameňov a pod. Na pripevnenie vypichovaných kvetov na poťahované torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, ako napr. sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

Parametre produktu Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325300068
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 4.91 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Art nouveau - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky