Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters

10.24 EUR

Produkt osvedčený zákazníkmi, Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 9.78 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

No tak toto je gól: Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters s pečaťou kvality Patchwork Cutters - tento tovar si môžete objednať v jedinečnej akcii za 9.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Plastový vypichovač v tvare fuchsie. Kvetinový motív dobre vynikne na hladko potiahnutých slávnostných tortách, na svadobných tortách a tortách pre dievčatá a dámy.

Vypichovačom môžete vytláčať vzory z modelovacích a poťahovacích hmôt, ktoré k poťahovanej torte ľahko prilepíte jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou. Na farbenie využite gélové alebo tekuté farby. Spojením kvetín môžete vytvoriť pásy okolo obvodov tort alebo samostatnými kvietkami môžete zdobiť obalené cupcakes a ďalšie zákusky.

Vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, ako napr. sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

Parametre produktu Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 9.49 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Fuchsia & Lace - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky