Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters

8.04 EUR

Nie je prečo váhať, Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters od obľúbenej spoločnosti Patchwork Cutters - tento tovar si môžete objednať vo zľavové akciu za 7.65 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Hit z katalógu: Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters s pečaťou kvality Patchwork Cutters - tento artikel je v tento okamih v úžasnej akcii za 7.42 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Postava rybára držiaceho udicu - ďalšia z mnohých tém patchworkových vypichovačov.

Plastový vypichovač na modelovaciu hmotu. Postavičkou rybárov môžete ozdobiť rôzne tematické torty s príbehom alebo môžete vytvoriť ústredný motív na čisto poťahovanú tortu. V tomto prípade môžete na dekoratívne účely použiť naviac ešte štruktúrované podložky, ktoré z hladkého potiahnutia vytvoria originálny povrch. Postavičku rybárov dotvorte tekutými alebo gélovými farbami. Na jemné detaily sa vám budú hodiť farby vo fixke. Rybársky motív na torte poteší veľkých i malých  rybárov.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý

Parametre produktu Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 7.42 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Rybár - Fisherman - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky