Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters

5.79 EUR

Obľúbený produkt Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters od popredného výrobcu Patchwork Cutters - tento tovar zakúpite výhodne za 5.58 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Limitovaná edícia produktu Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters čo odoberáme od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel je v túto chvíľu za vynikajúcu cenu 5.42 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Plastový vypichovač v tvare zimných kvetov.

Kvetinovým vzorom môžete zdobiť torty s tematikou práve prebiehajúceho ročného obdobia. Vzory môžete vykrajovať do poťahovacích a modelovacích hmôt. Otlačený vzor ďalej vykresľujte tekutými alebo gélovými farbami. Na pripevnenie na povrch poťahovanej torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov, ako napr. sušienkové cestá, cukrárske pasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: hmotu vyvaľkajte na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

Parametre produktu Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 5.42 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters

Patchwork vypichovač Zima - Winter - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky