Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters

5.33 EUR

Poctivý výrobok, Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters od top značky Patchwork Cutters - tento hit môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 5.06 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

SKU: 5060325300136
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Jasný hit, Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters od obľúbeného výrobcu Patchwork Cutters - tento hit môžete zohnať v akcii za 4.91 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Plastový vytlačovač v tvare balónikov je dobre mať po ruke pred každou detskou oslavou.

Vytlačovač, ktorý predstavuje zväzok balónikov bude skvelým doplnkom na rôzne postavičky na detské torty. Balóniky môžete vyfarbovať gélovými a tekutými farbami. Pre odlesky použite najlepšie prachové farby s perleťou alebo glittrové farby v tube. Balóniky môžete pripevňovať na poťahované  torty pomocou jedlého lepidla alebo kráľovskej glazúry.

Tieto vytlačovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkové cestá, cukrpasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán Parametre produktu Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325300136
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 4.91 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Baloons (Balóny) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky