Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters

11.55 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 10.98 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. No a to sa jednoducho oplatí..

SKU: 5060325300716
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Trendy Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters od spoločnosti Patchwork Cutters - tento artikel je tu pre vás v úžasnej akcii za 10.66 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Vytlačovač Fantasy flowers, s ktorým ozdobíte torty kvetinovými motívmi podľa vlastnej fantázie.

Sada obsahuje niekoľko kvetinových motívov, ktoré možno rôzne zostavovať do zaujímavých tvarov. V sade nájdete väčšie i menšie kvety, ktorými môžete doplniť torty s lúčnou tematikou alebo ďalšie slávnostné torty pre deti i dospelých.

Kvety môžete tvarovať do vypuklých tvarov pomocí tvarovaných kostíc alebo umiestnením do špeciálnych mištičiek pre modelované kvety. Kvetinovými vzormi môžete ozdobiť aj cupcakes na detskú party pre dievčatá.

Zaujímavý efekt docielite, keď do vyvaľkanej poťahovacej hmoty otlačíte napríklad bublinkovú fóliu alebo inú štruktúrovanú fóliu na ozdobný povrch. Vykrojte koliesko o niečo väčšie, než je cupcakes. Na potiahnutý cupcake umiestnite vypichnutú kvetinku, ktorú môžete ešte doplniť napríklad s motýlikmi a ďalšími tvarmi. Na farbenie použite gélové alebo tekuté farby. Na pripevnenie ozdôb na poťahované torty a cupcakes môžete použiť jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkové cestá, cukrpasty, fondán, White Icing, Pasta Dama, K2, marcipán a pod.

Návod na použitie: vyvaľkajte hmotu na nepriľnavý povrch, otlačte alebo vykrojte tvar a vytlačte hmotu.

Parametre produktu Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters
  • EAN: 5060325300716
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 10.66 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Fantasy flowers (Kvety fantázie) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky