Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters

12.32 EUR

No tak toto je gól: Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters originálne od labelu Patchwork Cutters - tento tovar zakúpite takmer zadarmo za 11.81 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Spokojnosť prinášajúci Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters od spoločnosti Patchwork Cutters - tento produkt máte za pár kliknutí extra lacno za 11.46 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Plastový vypichovač v tvare hracích kariet.

Vášnivých kartárov určite potešíte tortou, na ktorú umiestnite vypichovaneé tvary kariet spolu s kartovými znakmi. Vypichovač priamo naznačí obrysy postavy na kartách a vytvoríte aj vejár kariet.

Karty a znaky dofarbujte gélovými alebo tekutými farbami. Na detaily sa budú hodiť farebné fixky. Na  naznačenie hráčskeho stola v kasíne použite tmavo zelenú poťahovaciu hmotu alebo na farbenie bielej hmoty použite gélové farby.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druh

Parametre produktu Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters

  • Názov: Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 11.46 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters

Patchwork vytlačovač Karty - Card Set - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky