Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook

Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook

2.86 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook od obľúbenej spoločnosti Smart Cook - tento hit nájdete za takmer veľkoobchodnú cenu 2.74 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 8595249152303
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Váš obľúbený produkt, Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook s osvedčenou značkou Smart Cook - tento artikel nakupujte za vynikajúcu cenu 2.66 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Piestový vypichovač v tvare dvoch čerešní s lístkom.

Vypichovače v troch veľkostiach čerešní používajte na vypichovanie tvarov z modelovacích a poťahovacích hmôt. Vytlačovátkom ľahko vyberiete tvary, a navyše docielite žilkovanie na listoch. Na farbenie použite gélové alebo tekuté farby. Pre blýskavý efekt môžete použiť perleťové prachové farby. Na tortu pripevnite jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou.

Čerešňami, spolu s ďalšími ozdobnými motívmi, zdobte hladké poťahované torty pre deti. Môžete nimi ozdobiť aj ovocné torty s rôznou tematikou a mis

Parametre produktu Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook

  • Názov: Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook
  • EAN: 8595249152303
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 2.66 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook

Piestový vypichovač Čerešne 3ks - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky