Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME

5.42 EUR

V akcii je práve teraz Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME s trendy značkou PME - tento hit nájdete za perfektnú cenu 5.31 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Tradičný bestseller, Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME čo odoberáme od výrobcu PME - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 5.31 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Piestový vypichovač - Gerbera

Precízne spracovanie plastových profi vykrajovačiek na jedlé modelovacie hmoty, keď tromi krokmi vyrobíte kompletný dekor. Pri tomto type vykrajovačov perko nie je v držadle.

Množstvo:1 ks o priemere 105 mm
M
ateriál: plast

Aby sme objasnili pojem - rýchlo, presne, precízne - z rozvaľkaného marcipánu v prvom kroku vykrojíte tvar, v druhom kroku narazíte reliéf, v treťom kroku vysuniete tvar nad hranu vykrajovacieho obvodu a môžete zložiť celý Parametre produktu Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME

  • Názov: Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 5.31 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Piestový vypichovač - Gerbera (105 mm) - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky