Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME

Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME

6.95 EUR

Vynikajúci Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME od top výrobcu PME - tento produkt predávame v akcii za 6.67 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Trhom osvedčený produkt, Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME s trendy značkou PME - tento hit môžete získať za úžasnú cenu 6.48 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Sada troch piestových vypichovačov na perku. V troch rôznych veľkostiach v tvare hviezdice.

Piestovým vypichovačom Calyx vytvoríte krásne a verné kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Môžete využiť na vianočnú hviezdu, karambolu (čínsku hviezdicu), kalíšok tulipánu alebo napríklad okvetné lístky ľalie.

Vďaka vytláčatku ľahko vyberiete vykrojené tvary, a zároveň docielite naznačenie detailov. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacou kosticou môžete na každom lístku vytvoríte ohnutie nahor a zároveň ľahké pretiahnutie. Špicatou kosticou urobíte požadované žilkovanie alebo na

Parametre produktu Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME

  • Názov: Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 6.48 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME

Piestový vypichovač karambola alebo vianočná hviezda - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky