Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME

Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME

4.37 EUR

Hit z katalógu: Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME od PME - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 4.16 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 5060047065474
Do obchodu

Popis

PME

Exkluzívny Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME čo odoberáme od výrobcu PME - tento produkt kúpite s unikátnou zľavou za 4.04 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Piestový vypichovač v tvare klasického guľatého kvetu.

Plastovým vypichovačom vytvoríte kvety z modelovacích a poťahovacích hmôt. Pomocou vytláčatka ľahko vyberiete vykrojené tvary, a zároveň docielite naznačenie detailov. Ľahko zaoblenou špicatou modelovacou kosticou môžete na každom lístku vytvoriť ohnutie nahor a zároveň ľahké pretiahnutie. Špicatou kosticou urobíte požadované žilkovanie alebo naštiepenie.

Kvetinami ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty, ale aj slávnostné torty pre deti i dospelých. Kvety môžete farbiť tekutými alebo

Parametre produktu Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME

  • Názov: Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME
  • EAN: 5060047065474
  • Výrobca: PME
  • Cena: 4.04 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME

Piestový vypichovač Kvet guľatý 13mm - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky