Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter

13.33 EUR

V akcii je len tu Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter od populárnej značky Städter - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 13 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 4018598170223
Do obchodu

Popis

Städter

Prestížny Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter kvalitné značky Städter - tento artikel je tu pre vás za úžasnú cenu 13 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Hľadáte na tortu symbol pre šťastie? To sa vám rýchlo podarí s piestovým vypichovačom Štvorlístky. Vytvoríte ním štvorlístky z modelovacích a poťahovacích hmôt až v troch veľkostiach.

Plastovým vypichovačom vytvoríte štvorlístky z modelovacích a poťahovacích hmôt v rôznych  veľkostiach. Vďaka vytláčatku ľahko vyberiete vykrojené tvary.

Ľahko zaoblenou špicatou modelovacou kosticou môžete na každom lístku vytvoriť ohnutie nahor, a zároveň ľahké pretiahnutie. Špicatou kosticou urobíte požadované žilkovanie. Štvorlístky môžete farbiť gélovými alebo tekutými farbami. Pre perleťový odlesk použije najlepšie prachové farby.

Štvorlístkami ozdobíte torty s lúčnou tematikou, detské torty aj slávnostné Parametre produktu Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter

  • Názov: Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter
  • EAN: 4018598170223
  • Výrobca: Städter
  • Cena: 13 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Piestový vypichovač Štvorlístky malé - Städter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky