Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE

Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE

17.28 EUR

Vynikajúci Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE od UNIQUE - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 17.25 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. No a to sa jednoducho oplatí..

Značka: 
SKU: 0011179401017
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Jasný hit, Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE od výrobcu UNIQUE - tento tovar si môžete objednať s VIP zľavou pre každého za 17.25 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Piňata Cup Cake ťahaná

Piňata je uzavretá nádoba z vrstveného papiera, ozdobená pestrofarebným papierom a rôznymi strapcami. Tvar môže byť takmer akýkoľvek. Plní sa rôznymi darčekmi alebo sladkosťami. Túto piňatu deti nerozbíjajú, ale ťahajú za povrázky umiestnené v spodnej časti. Iba jeden povrázok otvorí poklop a zvnútra sa vysype jej náplň. Pre malé deti je tento variant vhodnejší aj z výchovného hľadiska - nič sa nerozbije a piňata zostane nepoškodená. Piňaty sú zvykom najmä v kultúre Mexika, USA a celej Latinskej Ameriky.

Súčasťou balenia nie sú sladkosti ani darčeky.

Parametre produktu Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE

  • Názov: Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE
  • EAN: 0011179401017
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 17.25 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE

Piňata Cup Cake ťahaná - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky