Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE

16.91 EUR

Spokojnosť prinášajúci Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE značky UNIQUE - tento artikel sa na vás teší za jedinečnú cenu 16.78 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 0011179662234
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Dnes sme vybrali: Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE od firmy UNIQUE - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 16.78 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Piňata Korunka princezná - rozbíjacia.

Piňata Korunka Princezná je uzavretá nádoba z vrstveného papiera, ozdobená pestrofarebným papierom a rôznymi strapcami. Tvar môže byť takmer akýkoľvek. Plní sa rôznymi darčekmi alebo sladkosťami. Visí na dlhom povraze, ktorý sa poťahuje tak, aby sa piňata neustále pohybovala. Na rôznych oslavách potom deti so zaviazanými očami do piňát tlčú dlhými tyčami, aby im z nich po rozbití vypadli rôzne sladkosti alebo hračky. Piňaty sú zvykom najmä v kultúre Mexika, USA a celej Latinskej Ameriky.

Súčasťou balenia nie sú sladkosti ani darčeky.

Parametre produktu Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE

  • Názov: Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE
  • EAN: 0011179662234
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 16.78 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Piňata Korunka princezná - rozbíjacia. - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky