Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE

Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE

26.39 EUR

Jedinečná ponuka, Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE čo berieme od značky UNIQUE - tento produkt predávame za skvelú cenu 26.22 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Značka: 
SKU: 0011179773305
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Produkt osvedčený zákazníkmi, Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE od producenta UNIQUE - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 26.22 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Piňata v podobe snehuliaka Olafa z Ľadového kráľovstva bude originálnym prekvapením na detskú párty. Táto piňata je vhodná aj ako vianočné prekvapenie pre deti do škôlky.

Piňata v podobe snehuliaka Olafa je uzavretá nádoba z vrstveného papiera s rôznymi strapcami. Tvar môže byť takmer akýkoľvek. Plní sa rôznymi darčekmi alebo sladkosťami. Túto piňatu deti nerozbíjajú, ale ťahajú za povrázky umiestnené v spodnej časti. Iba jeden povrázok otvorí poklop a zvnútra sa vysype jej náplň. Pre malé deti je tento variant vhodnejší aj z výchovného hľadiska - nič sa nerozbije a piňata zostane nepoškodená. Piňaty sú zvykom najmä v kultúre Mexika, USA a celej Latinskej Ameriky.

Súčasťou balenia nie sú sladkosti ani darčeky.

Parametre produktu Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE

  • Názov: Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE
  • EAN: 0011179773305
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 26.22 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE

Piňata OLAF - Ľadové kráľovstvo / Frozen - ťahacia - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky