Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE

Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE

15.82 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE od obľúbeného výrobcu UNIQUE - tento hit ľahko nájdete v perfektnej akcii za 23.73 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 0011179662692
Do obchodu

Popis

UNIQUE

Top produkt, Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE od populárneho výrobcu UNIQUE - tento tovar si môžete objednať pri práve prebiehajúcej akcii za 23.03 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Piňata Pirátská loď - rozbíjecí Pinata je uzavřená nádoba z vrstveného papíru, ozdobená pestrobarevným papírem a různými třásněmi. Tvar může být téměř jakýkoliv. Plní se různými dárky nebo slatkostni. Visí na dlouhém provazu, za který se popotahuje tak, aby se neustále pohybovala. Na různých oslavách pak děti se zavázanýma očima do pinat tlučou dlouhými tyčemi, aby jim z nich po rozbití vypadly různé sladkosti nebo hračky. Užívá se zejména v kultuře Mexika, USA a vůbec Latinské Ameriky.Součástí balení nejsou slatkosti ani dárky.

Parametre produktu Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE

  • Názov: Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE
  • EAN: 0011179662692
  • Výrobca: UNIQUE
  • Cena: 23.03 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE

Piňata Pirátská loď - rozbíjecí - UNIQUE

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky