Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton

Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton

5.96 EUR

Produkt osvedčený zákazníkmi, Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton čo odoberáme od výrobcu Wilton - tento hit zaobstaráte takmer zadarmo za 5.96 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 0070896324122
Do obchodu

Popis

Wilton

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton obľúbenej značky Wilton - tento tovar si môžete zakúpiť vo výpredajové akciu za 5.78 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Separačné plato s hladkým okrajom a priemerom 20 cm.

Postupne zaraďujeme do ponuky aj separačné platá s hladkým okrajom. Každý tento výrobok je určený na opakované použitie, a aj z toho dôvodu je vyrobený z masívneho bieleho plastu. Každé plato je na spodnej strane vybavené štyrmi hrotmi, ktoré slúžia na nasadenie tortových stĺpov alebo ako nožičky tácky na jednotlivé torty. Ilustračné foto znázorňuje sortiment a veľkosti týchto druhov výrobku. Každý konkrétny rozmer je uvedený v názve výrobku a určuje priemer tácky.

Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou Parametre produktu Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton

  • Názov: Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton
  • EAN: 0070896324122
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 5.78 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton

Plato hladké č. 8 pr. 20cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky