Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton

Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton

7.36 EUR

Diskontný Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton od obľúbeného výrobcu Wilton - tento artikel čaká na vás takmer zadarmo za 7.35 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton od známej značky Wilton - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 7.13 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Plato na tortu okrúhle s vrúbkovaným lemom.

Tortové plato okrúhle z masívneho bieleho plastu s vrúbkovaným lemom. Po použití výrobok umyte vo vode so saponátom a utrite papierovou utierkou. 

Rozmery: priemer 28 m
Materiál: biely plast
Množstvo: 1 kus

Vzhľadom na to, že niektoré zákazníci nechápu pojem plato, vysvetľujeme: tieto tácky so štyrmi tŕňmi na spodnej časti slúžia hlavne na stavbu poschodových tort. Taktiež ich môžete využiť aj namiesto klasickej tácky pod tortu alebo, ako mnohí z vás už vedia, aj ako stabilizačnú misku pri klasickej stavbe poschodových tort bez použitia stĺpov.

Parametre produktu Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton

  • Názov: Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.13 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton

Plato okrúhle č.11 pr. 28 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky